"Ми вас знову знайшли": На Запоріжжі артилеристи ЗСУ ювелірно знищили тиловий склад окупантів (відео)

В Запорізькій області захисники України добряче поколошматили російських окупантів. В результаті роботи артилеристів ЗСУ знищено ворожий склад з паливом та боєприпасами. Про це повідомляють на сторінці 45-ї артбригади в мережі, передають Патріоти України.

45-та артбригада знову знайшла схованки російських окупантів на Запоріжжі. Цього разу артилеристи виявили та знищили тиловий пункт зі складами пального та боєприпасів.

На кадрах видно, як артилеристи спочатку прицілюються, а потім корегують свій вогонь і нищать ворожу техніку і склади, які розташовані поблизу міста Пологи Запорізької області. "Ми вас знову знайшли", - лаконічно прокоментували відео артилеристи 45-ї бригади.


Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію "Второво", яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...