"Ми вдарили йому битою по пальцях": Окупант розповів батькові, як вони калічать самі себе, щоб повернутися додому (аудіо)

Військові окупаційних військ РФ продовжують калічувати себе, щоб отримати довідку про непридатність до війни в Україні. Новий спосіб "відкосити" – ламати одне одному пальці рук. Про це свідчить телефонна розмова окупанта з батьком, який перехопила Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Його підрозділ розміщується в Харківській області. Зі сміхом військовий армії агресора розповів, як "трофейною" битою бив по пальцях товаришу по службі. "Йому додому терміново потрібно було. Але його не відпустили. Він приходить: "Що робити?" Я кажу, ну, є, звичайно, пропозиція – у нас бита є там, трофейна, давай, кажу, тобі пальця зламаю. Він каже: "Ну, давай!". Я йому і вдарив", – сказав загарбник.

Проте одного удару виявилося замало, оскільки лікар зафіксував лише забій. Тому окупанту вдарили по пальцях вдруге. У зв'язку з цим СБУ запропонувала російським окупантам інший, не травматичний спосіб уникнути участі у війні: здатися в полон Збройним силам України та зберегти своє життя, зателефонувавши на гарячу лінію 2402.

"FPV-дрон в дії!": Тероборона із Закарпаття знищила ворожий спостережний комплекс "Муром-М" (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 8:21

Українські захисники нанесли чергові втрати армії-країни-агресорки Росіх. Бійці 101-ї окремої бригади територіальної оборони знищили російський спостережний комплекс "Муром-М". Вони зробили це за допомогою FPV-дрона. Ролик пресслужба бригади опублікува...

У жовтні Росія може домовитися з Іраном про передачу ракет. Аналітики ISW пояснили до чого тут ООН

четвер, 28 вересень 2023, 8:12

РФ незаконно перебуваючи в Радбезі ООН скористається правом вето, щоб допомогти своєму стратегічному тепер союзнику. Іран може домовитись з Росією про передачу ракет після закінчення дії резолюції Ради безпеки ООН 2231, що забороняє йому такі угоди, 18...