"Ми вдарили йому битою по пальцях": Окупант розповів батькові, як вони калічать самі себе, щоб повернутися додому (аудіо)

Військові окупаційних військ РФ продовжують калічувати себе, щоб отримати довідку про непридатність до війни в Україні. Новий спосіб "відкосити" – ламати одне одному пальці рук. Про це свідчить телефонна розмова окупанта з батьком, який перехопила Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Його підрозділ розміщується в Харківській області. Зі сміхом військовий армії агресора розповів, як "трофейною" битою бив по пальцях товаришу по службі. "Йому додому терміново потрібно було. Але його не відпустили. Він приходить: "Що робити?" Я кажу, ну, є, звичайно, пропозиція – у нас бита є там, трофейна, давай, кажу, тобі пальця зламаю. Він каже: "Ну, давай!". Я йому і вдарив", – сказав загарбник.

Проте одного удару виявилося замало, оскільки лікар зафіксував лише забій. Тому окупанту вдарили по пальцях вдруге. У зв'язку з цим СБУ запропонувала російським окупантам інший, не травматичний спосіб уникнути участі у війні: здатися в полон Збройним силам України та зберегти своє життя, зателефонувавши на гарячу лінію 2402.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 20 серпня

субота, 20 серпень 2022, 9:15

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. За 177 днів війни в Україні втрати Росії становлять - 44 900 військових, 1 907 танків та 1 018 артилерійських систем, передають Патріоти України. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 20....

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...