"Ми відкидаємо погрози Росії та стоїмо за Україну", - глава уряду Чехії

Петр Фіала. Фото: Рейтерс.

Глава уряду Чехії Петр Фіала вважає, що російсько-український конфлікт потрібно вирішити тільки мирним шляхом і що не можна поступатися російським погрозам. Про це повідомляє «News Box», передають Патріоти України.

«Ми досягнемо цього таким чином, що будемо як Захід, як Європейський союз і НАТО діяти спільно і рішуче і дамо зрозуміти, що не допустимо жодної форми погрожування і можливої агресії», — наголосив він.
Фіала таким чином відреагував на виступ президента Чехії Мілоша Земана в недільній програмі телеканалу CNNPrimaNews, в якому чеський президент заявив, що не підтримує надсилання чеських військових на східні кордони НАТО. «У пана президента інша думка щодо цієї допомоги, я з ним про це говорив. Але слова і дії чеського уряду такі, якими їх бачить громадянин. Уряд чітко став на бік мирного врегулювання, ми відкидаємо погрози Росії і ми стоїмо за Україну», — сказав Фіала.

Стільки 200-х у ворога не бачили вже давно: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 лютого

середа, 1 лютий 2023, 8:06

Загальні бойові втрати Росії на ранок 1 лютого становлять понад 128 420 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 920 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Могли б і на коліна стати: Матері і дружини "мобіків" поскаржилися Путіну, що їхніх чоловіків на фронті мучать воші та кліщі (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:59

Російським окупантам в Україні, що були мобілізовані й відправлені на фронт, дошкуляють воші та короста. Вони воюють на території чужої країни в лахмітті і дуже хочуть додому у відпустку. Про це заявили дружини російських "мобіків" із Приморського краю...