
Персонал Чорнобильської АЕС, який наразі перебуває у заручних російських окупантів, попереджає про можливу спробу загарбників створити картинку для сюжетів російських ЗМІ із роздачею гуманітарної допомоги співробітникам станції. Про це повідомив Юрій Марченко на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Це моє особисте повідомлення, отримав безпосередньо від персоналу ЧАЕС. У неділю 6 березня на захоплену станцію привезуть типу "гуманітарну допомогу" - їжу, цигарки - і будуть все це роздавати заручникам для створення картинки на ТВ. Хлопці вирішили нічого не брати у загарбників, але побоюються, що ті можуть перевдягнутися у форму, подібну до їхньої, яку можна знайти у шафах на санпропускнику у Семіходах", - йдеться у повідомленні.
Марченко підкреслив, що персонал станції відмовився "їсти з руки агресора задля збереження власної гідності". "Журналісти, які бачитимуть новину про "гуманітарну акцію" росіян, знайте, що це фейк, а "вдячні українці" - це насправді заслані казачкі", - наголосив Марченко. "Хлопці страх як не хочуть, що їх покажуть, наче вони зганьбилися", - додав він.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...