"Ми володіємо інформацією про плани супротивника": Данілов про ймовірні провокації до Дня Незалежності

Окупанти регулярно готують різноманітні підступні кроки проти України. Зараз вони збираються влаштувати потужну провокацію проти Володимира Зеленського. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Також є інформація про ймовірні провокації напередодні Дня Незалежності України.

Росіяни постійно готують різні провокації

Данілов не розповів деталей щодо можливих провокацій від росіян. Він наголосив – окупанти регулярно намагаються вчинити певні підступні дії. Однак сили оборони працюють над тим, щоб розкусити плани ворога. "Вони цим займаються постійно. Ми багато проходимо таких речей, працюємо на випередження. Також ми володіємо інформацією про плани супротивника майже на всіх напрямках", – зазначив Данілов.

Він визнає, що не все може бути не під контролем. Але це нормальна ситуація – в Україні повномасштабна війна. Спеціалісти постійно працюють над виявленням планів ворога і їх нейтралізацією – дають або дипломатичну, або військову, або іншу відповідь.

Джерело: 24 канал

"Любіть по-рускі". Замість розстрілів - публічні зґвалтування. Окупанти поскаржилися на жорстокість кадировців, - ЗМІ

четвер, 6 жовтень 2022, 7:29

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається панічний настрій і пригнічення морального духу через жорсткі дії загороджувальних загонів. Зокрема, для покарання бійців "другої армії світу" кадировці вчиняють публічні ...

Білоруські пропагандисти перестали говорити про перемогу РФ: На що натякають у Лукашенка

четвер, 6 жовтень 2022, 7:20

У Білорусі пропагандистські засоби масової інформації почали більш обережно висловлюватися про стовідсоткову перемогу РФ над Україною. Натомість у тамтешніх ефірах почали лунати обережні натяки на те, що Україна збережеться і Білорусі доведеться з сусі...