
Українські військові "втягнули" війська РФ у пастку в Сєвєродонецьку. Ворог зазнає втрат та отримує жорсткі контрудари. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів радник голови офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.
"Я тут нещодавно говорив про зрослу оперативно-тактичну майстерність противника - російських військ. А тепер - стежте за руками. Ми втягнули російські війська в пастку в Сєвєродонецьку, удавано "здавши" місто", - написав він.
За словами Арестовича, зараз російське командування перебуває в шоці. Рашисти відрапортували про "взяття" Сєвєродонецька, а тепер вони отримали жорсткий зустрічний контрудар від ЗСУ. Захисники України "мочать московських товаришів в м'ясо", зазначив радник глави ОП, незважаючи навіть на те, що в окупантів є перевага в авіації і артилерії.
"Наші війська виявляють неймовірну мужність, а командири - тактичні таланти. Там дуже жорсткі бої. Російське командування зараз кидають всі свої сили на утримання (зауважте, вже не на захоплення - на утримання!) Сєвєродонецька. Наші реально рвуть зараз противника, як леви, попри його вогневу перевагу", - додав Арестович.
Він також нагадав про те, що українські військові вже взяли в полон окупантів, про що раніше повідомляв глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. Битва не закінчена, зазначив Арестович, наші захисники будуть і далі "рвати" противника і показувати справжню майстерність, якій заздрить противник.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...