"Ми втрачаємо цілий батальон за один день війни. Маємо скоротити втрати українців на фронті", - Бутусов

"Найважливіше та найважче - наші втрати на фронті, які озвучив міністр оборони Резніков. 100 загиблих та 500 поранених бійців в день. Ми втрачаємо цілий батальон на фронті за один день, а сто родин втрачають назавжди своїх близьких", - пише у своєму блозі Юрій Бутусов, передають Патріоти України, і продовжує:

"Це дуже великі втрати. І Міністерство оборони має не тільки їх констатувати, а виробляти плани та політику, яким чином ці втрати мають бути негайно зменшені. Міністр оборони має з цього починати свій день, та аналізувати причини цих втрат. Скільки з них бойових та небойових. Скільки через погану підготовку. Скільки через нестачу підготовлених командирів рівня відділення-роти. Скільки через "дружній вогонь". Скільки через втрату зв'язку та управління. А головне - яким чином можна ці втрати зменшити.

Не варто спрощувати статистику війни і списувати будь-які втрати людей та техніки на перевагу противника. Насправді це не так. Багато втрат йдуть від проблем тактики, організації, підготовки, забезпечення. Тобто ми можемо впливати на це. І маємо впливати.

Наше завдання - скорочувати втрати, тому що це не тільки особисті драми, втрати - це втрати бойового досвіду, втрати боєздатності підрозділів. І Міноборони потрібно робити аналіз кожного дня та щоденно - щоб мати перед очима не просто статистику, але й плани рішень, як цю статистику зменшити. І у вигляді рішень це має бути видно на фронті".

Литва підписала угоду на закупівлю польських дронів-камікадзе Warmate для України

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:34

Міністерство оборони Литви уклало контракт з польською компанією WB Group на закупівлю дронів-камікадзе Warmate, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi. Йдеться про закупівлю двох комплексів та 37 дронів-камікадзе Warmate. Їх придбають за ...

Мріяв стати мером, а потрапив до в'язниці: На Харківщині затримали колаборанта (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:28

45-річний чоловік, відомий у кримінальних колах на прізвисько "Чиж", від початку повномасштабної війни Росії проти України перейшов на бік ворога та допомагав росіянам вести підривну діяльність проти України. "Чижа", розшукуваного за державну зраду, за...