"Ми виправдаємо покладену на нас відповідальність": Командир Прокопенко зробив заяву щодо отримання зброї від США (відео)

Нещодавно стало відомо, що 12-та бригада «Азов» НГУ пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки. Про це повідомив командир 12-ї бригади спеціального призначення «Азов», полковник Денис Прокопенко. Він привітав побратимів та весь цивілізований світ «із перемогою над російською пропагандою», передають Патріоти України.

«Ми виправдаємо покладену на нас відповідальність, і своєю дисципліною, стійкістю та хоробрістю в бою доведемо ефективність цього рішення», – сказав друг Редіс.

Раніше газета The Washington Post написала, що Державний департамент США дозволить бригаді «Азов» використовувати американську зброю, скасувавши заборону, яка була накладена багато років тому на тлі занепокоєнь щодо засновників цього військового підрозділу.

«Після ретельного перегляду українська 12-та бригада спецпризначення «Азов» пройшла перевірку відповідно до закону Ліхі, проведену Державним департаментом США», – зазначає адміністрація Байдена.

Закон Ліхі забороняє передачу військової допомоги США іноземним підрозділам, які чинили серйозні порушення прав людини. Державний департамент США зауважив, що не виявили «жодних доказів» таких порушень. При цьому не було уточнено, коли саме зняли заборону, і чи потрапляла раніше американська зброя до «Азову».

Москва замислила черговий масштабний злочин: Україна відповіла на заяву Росії про плани підриву дамб Київського та Канівського водосховищ

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:55

Міністерство закордонних справ України спростувало та назвало абсурдною заяву представниці МЗС РФ Марії Захарова, що нібито "Україна готує знищення дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб звинуватити Росію". . У МЗС наголосили, що за будь-як...

По чайній ложці: Bloomberg дізнавався, скільки F-16 ЗСУ отримають влітку і до кінця року

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:20

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Україна ймовірно зможе розмістити ескадрилью F-16 - від 15 до 24 літаків. За словами іншого джерела, Київ очікує отримати шість F-16 цього літа і до 20 до кінця року. . Водночас у країн-партнерів виникали с...