"Ми вже маємо дещо, що здавалося неможливим": Кулеба запевнив, що до поставки танків Leopard "залишилося півкроку"

До передачі Україні німецьких танків Leopard "залишилося півкроку". Рішення буде незабаром ухвалено. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Ми вже отримали британські Challenger, про які колись говорили, що це неможливо. Ми вже отримали французькі танки - поки ще легкі. Ми чуємо, що Франція обмірковує надання танків Leclerc. У мене немає сумніву, що і Leopard до нас доїдуть. Ми знаходимося у фінальній стадії", – вважає міністр.

Голова української дипломатії підкреслив, що проблема з "Леопардами" не унікальна: питання постачання всіх видів німецької зброї на певному етапі було "проблемним".

"Спочатку вони взагалі категорично відмовлялися надавати зброю, потім ми вигризали з них гаубиці, потім вигризали системи ППО, Marder. Ну, така країна. Є специфіка, потрібно її враховувати", – каже Кулеба.

Керівник МЗС висловив думку, що для Берліна був би "ідеальним" варіант, коли Україна отримає "Леопарди" від третіх країн, але не від Німеччини. "Будемо працювати з усіма, хто готовий дати хоча б один танк, щоб це стало якомога швидше реальністю", – сказав Кулеба.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...