"Ми з Росією будемо в окопах разом": Лукашенко зробив тривожну для України заяву

Президент Білорусі знову узявся переконувати Кремль у своїй "особливій відданості"?

Олександр Лукашенко на суботнику. Фото: БелТА.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "не дай бог щось трапиться", громадяни його країни будуть разом з росіянами в одних окопах. Про це він сказав під час суботника 20 квітня в зв'язку з реакцією ряду політиків в РФ на слова про білоруський суверенітет, повідомляють Патріоти України.

Лукашенко заявив, що той, хто посміє знищити Білорусь, будь то президент або уряд, будуть прокляті білоруським народом, а хто посміє зробити це силою - отримає потужну відсіч.

"Даремно страждають деякі політики, особливо в Росії. Я отримав всю цю інформацію: ах, це проти Росії. Фрази ці були спрямовані проти тих, хто спробує це зробити. Це по-перше. По-друге, наскільки я розумію, щиро кажу, Росія - це, можна сказати, оплот і нашого суверенітету. Не дай бог щось трапиться, я до сих пір вважаю, що ми з Росією будемо в окопах разом. Тому не треба страждати деяким в Росії політикам і брати на себе ось ці фрази, які нібито адресовані Росії", - підкреслив Лукашенко.

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.