"Ми з Росією будемо в окопах разом": Лукашенко зробив тривожну для України заяву

Президент Білорусі знову узявся переконувати Кремль у своїй "особливій відданості"?

Олександр Лукашенко на суботнику. Фото: БелТА.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "не дай бог щось трапиться", громадяни його країни будуть разом з росіянами в одних окопах. Про це він сказав під час суботника 20 квітня в зв'язку з реакцією ряду політиків в РФ на слова про білоруський суверенітет, повідомляють Патріоти України.

Лукашенко заявив, що той, хто посміє знищити Білорусь, будь то президент або уряд, будуть прокляті білоруським народом, а хто посміє зробити це силою - отримає потужну відсіч.

"Даремно страждають деякі політики, особливо в Росії. Я отримав всю цю інформацію: ах, це проти Росії. Фрази ці були спрямовані проти тих, хто спробує це зробити. Це по-перше. По-друге, наскільки я розумію, щиро кажу, Росія - це, можна сказати, оплот і нашого суверенітету. Не дай бог щось трапиться, я до сих пір вважаю, що ми з Росією будемо в окопах разом. Тому не треба страждати деяким в Росії політикам і брати на себе ось ці фрази, які нібито адресовані Росії", - підкреслив Лукашенко.

Хіти тижня. "Росія не зупиниться по Дніпру і накриє всю Україну", - Звіробій про небезпеку розведення сил (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 0:35

У зоні ООС ніякого розведення військ немає, є лише відведення, а отже капітуляція української армії. Про це заявила учасниця бойових дій, герой України, волонтер та військовий інструктор Маруся Звіробій у програмі "Час: Online" на "5 каналі", п...

"Карлсон" програв "баригам": Верховний суд визнав законною реадмісію Саакашвілі до Польщі

середа, 20 листопад 2019, 23:40

Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає. Верховний суд України визнав законними дії суб’єктів владних повноважень щодо реадмісії Міхеіла Саакашвілі до Польщі. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України. Засідання відбулося ...