"Ми з тобою однієї крові": Нардеп Зеленського похвалив Добкіна

Олександр Качура заявив, що поважає одіозного політика за "освіченість та релігійність".

Михайло Добкін. Фото: Фейсбук.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура зізнався, що дуже поважає одіозного українського політика, "ексрегіонала" Михайла Добкіна, передають Патріоти України.

"Я його знаю в житті, особисто, це високорелігійна й освічена людина", – заявив Качура в програмі "Гостре питання". На його думку, у масмедіа Добкіна "демонізували" й зробили з нього "політичного чорта".

"Повірте, стільки, скільки Добкін перечитав літератури – я небагатьох таких знаю. І класичної, і з теорії різних державних управлінь. Тобто, по-перше, він вірянин, часто ходить до церкви, що мені дуже імпонує. І по-друге, він розумна особа", – пояснив нардеп.

Качура уточнив, що "не захищає" висловлювання Добкіна і дотримується протилежних поглядів. "У нього своя міцна позиція. Коли Янукович втік із країни, він залишився. Він пішов під суд тоді, він відстоював свої права. Знаєте, є у нього така чоловіча сила всередині. Я таких людей однозначно поважаю, навіть якщо у нас з ними абсолютно полярні погляди на державне будівництво, на процеси в країні. Але однозначно Михайла Марковича Добкіна я поважаю", – запевнив він.

Коментуючи останній скандальний твіт Добкіна про "порушення прав російськомовних громадян" в Україні, Качура зазначив: "Це не має жодного стосунку до нашої політичної сили, до діяльності, до тих законопроєктів, які ми ухвалюємо".

"Щодо твіта – я не розумію, які можуть бути претензії (у Добкіна. – Ред.). Я обов'язково запитаю у нього, якщо ми десь зустрінемося в ефірі, що він мав на увазі. Тому що наша політика зараз – це об'єднання. І жодних утисків російськомовних громадян немає. І церкви державної, за нашою концепцією розвитку держави, теж немає", – наголосив депутат.

Джерело: Обозреватель

Будують наче бліни печуть: Новий китайський корвет дуже стурбував воєнних аналітиків Заходу

вівторок, 28 травень 2024, 5:58

Теперішні військово-морські маневри КНР навколо Тайваня тим більше загострюють проблему. Китай побудував та почав випробовувати новий малопомітний корвет. Іноземні аналітики вперше помітили незвичайний корабель довжиною близько 90 м, який будували на в...

Вибухи та пожежі: ЗСУ завдали нищівного повітряного удару по окупантам в Луганську (відео)

вівторок, 28 травень 2024, 4:15

Повідомляється про вибухи касетних боєприпасів зокрема на місцевому аеродрому, поряд з авіаремонтний щаводом. Так званий глава Луганщини заявив, що по столиці ЛНР завдали удару касетними боєприпасами, через то виникла пожежа. У соцмережах з’явилося від...