
Генконсульство Російської Федерації в Харкові привітало українців з Днем захисників і захисниць України. Також воно висловило надію, що "зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні", зазначають Патріоти України.
Дане привітання опубліковано на офіційному акаунті Генконсульства РФ в Instagram, який по всій видимості зламали.
"Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями і дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі", - йдеться в повідомленні.

Крім того, там написано, що Генконсульство РФ не підтримує політику Росії щодо України. "Ми не підтримуємо політику нашої держави щодо України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть у злиднях і лихах. Розуміємо, що швидше за все, після цих привітань ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні!" - додали в пості. У мережу також злили дані співробітників ФСБ, ГУ ГШ РФ, СЗР і співробітників ГК РФ в Харкові.

Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...