
Російські окупанти скаржаться, що українські військові звільнили за два дні те, що російські військові злочинці окупували кілька місяців, передають Патріоти України.
Також вони висловили невдоволення військово-політичним командуванням. Скріншоти з істерикою окупантів опублікував у Twitter офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.
За словами українського офіцера, поки росіянам намагаються навіяти, що війна проти України "йде за планом", у мережі все більше представників РФ усвідомлюють провал окупантів на полі бою. Загарбники не в змозі стримати емоції через успіхи українського контрнаступу.
Як приклад, він опублікував скріншот повідомлення одного з російських загарбників, яких скиглить через деокупацію українських міст у Харківській області. Також представник РФ скаржиться, що російське командування не реагує на події на фронті.

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...