"Ми захоплювали два місяці, ЗСУ звільнили за два дні": Окупанти в істериці через успіхи українського контрнаступу

Російські окупанти скаржаться, що українські військові звільнили за два дні те, що російські військові злочинці окупували кілька місяців, передають Патріоти України.

Також вони висловили невдоволення військово-політичним командуванням. Скріншоти з істерикою окупантів опублікував у Twitter офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

За словами українського офіцера, поки росіянам намагаються навіяти, що війна проти України "йде за планом", у мережі все більше представників РФ усвідомлюють провал окупантів на полі бою. Загарбники не в змозі стримати емоції через успіхи українського контрнаступу.

Як приклад, він опублікував скріншот повідомлення одного з російських загарбників, яких скиглить через деокупацію українських міст у Харківській області. Також представник РФ скаржиться, що російське командування не реагує на події на фронті.


Мадяр не відмовиться притиснути ворога? - Адвокат інкасаторів Ощадбанку у справі "золотого конвою" вимагає арешту Орбана

субота, 27 червень 2026, 14:34

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...

Експерт пояснив, чим так важлива Кінбурнська коса і як там розвиваються наразі воєнні дії

субота, 27 червень 2026, 14:08

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...