У Міністерстві оборони України натякнули, що сучасні американські винищувачі F-16 уже восени захищатимуть українське небо. А голова відомства Олексій Рєзніков заявив про народження "нової реактивної коаліції". Повідомлення про постачання Україні бойових літаків з'явилося на сторінці Міноборони в Twitter, передають Патріоти України.
"Вже цієї осені! Найбільший військово-повітряний блокбастер усіх часів! F-16 в небі України! Ми захистимо наше небо!" – йдеться в публікації.
Зі свого боку глава Міноборони Олексій Резніков заявив про створення "нової реактивної коаліції". "Здається, Дід Мороз існує. Сьогодні народилася нова реактивна коаліція!" – написав він у Twitter.
Міністр додав, що українські пілоти з нетерпінням чекають на початок навчання на винищувачах F-16: "Тепер вони зможуть підтримати своїх побратимів та сестер зі зброї на суші та морі, щоб виграти цю війну. F-16 були створені, щоб перемогти поганих хлопців. Їхній час настав!"
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...