У Міністерстві оборони України натякнули, що сучасні американські винищувачі F-16 уже восени захищатимуть українське небо. А голова відомства Олексій Рєзніков заявив про народження "нової реактивної коаліції". Повідомлення про постачання Україні бойових літаків з'явилося на сторінці Міноборони в Twitter, передають Патріоти України.
"Вже цієї осені! Найбільший військово-повітряний блокбастер усіх часів! F-16 в небі України! Ми захистимо наше небо!" – йдеться в публікації.
Зі свого боку глава Міноборони Олексій Резніков заявив про створення "нової реактивної коаліції". "Здається, Дід Мороз існує. Сьогодні народилася нова реактивна коаліція!" – написав він у Twitter.
Міністр додав, що українські пілоти з нетерпінням чекають на початок навчання на винищувачах F-16: "Тепер вони зможуть підтримати своїх побратимів та сестер зі зброї на суші та морі, щоб виграти цю війну. F-16 були створені, щоб перемогти поганих хлопців. Їхній час настав!"
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...