"Ми захистимо наше небо": У Міноборони натякнули, коли винищувачі F-16 з’являться в небі України та почнуть перемагати "поганих хлопців"

У Міністерстві оборони України натякнули, що сучасні американські винищувачі F-16 уже восени захищатимуть українське небо. А голова відомства Олексій Рєзніков заявив про народження "нової реактивної коаліції". Повідомлення про постачання Україні бойових літаків з'явилося на сторінці Міноборони в Twitter, передають Патріоти України.

"Вже цієї осені! Найбільший військово-повітряний блокбастер усіх часів! F-16 в небі України! Ми захистимо наше небо!" – йдеться в публікації.

Зі свого боку глава Міноборони Олексій Резніков заявив про створення "нової реактивної коаліції". "Здається, Дід Мороз існує. Сьогодні народилася нова реактивна коаліція!" – написав він у Twitter.

Міністр додав, що українські пілоти з нетерпінням чекають на початок навчання на винищувачах F-16: "Тепер вони зможуть підтримати своїх побратимів та сестер зі зброї на суші та морі, щоб виграти цю війну. F-16 були створені, щоб перемогти поганих хлопців. Їхній час настав!"

На концерті Кобзона знов аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 24 травня

неділя, 24 травень 2026, 7:03

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 24.05.26 орієнтовно склали:

У Білому домі відбулася напружена нарада: Стало відомо, що так турбує Трампа, що він не поїхав на весілля сина

неділя, 24 травень 2026, 7:00

Президент США Дональд Трамп провів нараду з командою з питань національної безпеки щодо ситуації навколо Ірану. Йшлося про різні сценарії розвитку подій. Серед яких — відновлення військових дій. Про це повідомляє Axios з посиланням на двох американськ...