"Ми завжди товаришували!": Російський коментатор образився через рекомендації українцям уникати представників "братнього народу" на Олімпіаді

Дмитро Губернієв. Фото: РІА "Новости".

Російський коментатор Дмитро Губернієв висловився про рекомендації Міністерства спорту та молоді України для спортсменів на Олімпіаді в Пекіні, передають Патріоти України.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт підтвердив, що відомство рекомендувало уникати українським спортсменам спільних фото із росіянами під час Олімпійських ігор у Пекіні (Китай). Також Гутцайт заявив, що спортсмени знають, як "поводитися під час провокацій", пов'язаних із росіянами.

"Міністр – ідіот. Він і є головним ворогом українського спорту. Які можуть бути провокації? Я зайду і в Юлії Джими заберу сир на сніданку? Ця заява – найголовніша провокація", – почав російський пропагандист.

Губернієв заявив, що у нього немає проблем із спілкуванням з українськими тренерами та спортсменами.

"Ми товаришуємо з Україною. Я у чудових стосунках з українськими тренерами та спортсменами. Наші номери були поруч, ми щодня віталися. Не було жодних проблем – вони їх самі вигадують. Мені немає жодної справи до міністра спорту. Вони тільки нервують спортсменів та створюють їм нестерпні умови. Ми завжди з розкритими обіймами до їхніх спортсменів, як і вони. Людина ж говорить про якісь провокації", – сказав Губернієв.

Що відомо про ситуацію

  • Мінспорту України порадило спортсменам відмовитись від інтерв'ю російською мовою. Також атлетам з України не рекомендують позувати із росіянами для спільних фото.
  • Скандал спровокувало спільне фото української стрибуні у висоту Ярослави Магучих із росіянкою Марією Ласіцкене на літніх Іграх у Токіо: обидві спортсменки стали призерами змагань зі стрибків у висоту. На батьківщині українка зазнала критики і була викликана на бесіду до Міністерства оборони.

Білорусь розмістила біля кордону з Україною маневрову групу РЕБ та підтягнула до семи батальйонів, - Генштаб

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:44

Білорусь розгорнула біля кордону з Україною маневрову групу РЕБ та підтягнула до семи батальйонів. Рашисти намагаються вибити українських воїнів із Лимана, обстрілюють населені пункти на Авдіївському напрямку і здійснили невдалі спроби наступу на Бахму...

Чи піде Росія на Київ: експерт розповів, що задумали Путін і Лукашенко

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:30

Володимир Путін не відмовився від своєї мети щодо України, але ні у нього, ні у Лукашенка фізично немає резервів, щоб спробувати ще раз захопити Київ. Заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь у коме...