"Ми здатні дати негайну та надпотужну відповідь": Медведєв заявив, що Росія "не допустить Третьої світової"

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що РФ не допустить розв'язання Третьої світової війни. Про це написав Медведєв у Telegram після відвідування ядерного центру в Сарові, передають Патріоти України.

"Історія ядерного центру у Сарові назавжди пов'язана з іменами тих, хто створив ядерний щит нашої країни. Арсенал сучасних, надійних, ефективних озброєнь і сьогодні охолоджує амбіції тих, хто своїми та чужими руками готовий розв'язати Третю світову. Ми такої ситуації не допустимо.

Але змушені постійно нагадувати, що у разі нападу на нашу країну здатні дати негайну та надпотужну відповідь. Відбити будь-яку агресію, що загрожує нашій державі", - написав він.

На опублікованому відео Медведєв заявив про необхідність прискорити в РФ розвиток прикладної науки, націленої на конкретні результати, у найкоротшій перспективі. "Коли тут перебуваєш, весь час думаєш про фундаментальні дослідження і про те, наскільки навіть самі вчені часом не можуть уявити собі, яким буде застосування їхніх відкриттів у найкоротшій перспективі… Багато чого з того, чим зараз займаються в Сарові, чим займаються в інших наших наукових центрах, може статися, що стане дуже актуальним і в практичному житті у найкоротшій перспективі", - сказав він.

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Витягли з авто і зав‘язали очі: Російські окупанти викрали генерального директора Запорізької АЕС

субота, 1 жовтень 2022, 8:30

Росіяни затримали Мурашова 30 вересня близько 16:00 дорогою від станції до Енергодару. Окупанти запинили його автомобіль, а директора АЕС силоміць затримали та із зав‘язаними очима відвезли в невідомому напрямку. Про це заявив президент "Енергоатом" Пе...