"Ми знаємо все про нашого ворога": У розвідці України розповіли, коли чекати переломного моменту у війні з РФ

У серпні може наступити переломний момент в війні з Росією. Крім того, до кінця року завершиться більшість битв. Як розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю Sky News, Україна поверне всі окуповані території, передають Патріоти України.

"Перелом буде в другій половині серпня. До кінця цього року буде завершена велика частина активних бойових дій", - сказав Буданов. За його словами, Україна поверне всі окуповані Росією території, включаючи Донбас і Крим. Глава ГУР додав, що не здивований невдачами російської армії. "Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони складаються", - уточнив Буданов.

"Будуть в нас і сучасні танки стандартів НАТО, і бойові літаки": Резніков про допомогу від Заходу

вівторок, 6 грудень 2022, 14:40

Україна отримає танки та бойові літаки від західних партнерів. . Передача такої техніки українській армії справа не лише політичних переговорів, а технологічних та логістичних. І це важливо зрозуміти, заявив голова Міноборони Олексій Резніков в телема...

"Перервали допит": В ОРДО заявили про "прильоти" до будівель "суду та прокуратури" у центрі Донецька (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:29

Сьогодні один із снарядів потрапив до будівлі "прокуратури", де під час обстрілу нібито йшов допит. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.