"Ми знову будемо разом": Охлобистін зробив чергову скандальну заяву про Україну

Одіозний актор повторив улюблену тезу пропагандистів Кремля про те, що "українці та росіяни нічим не відрізняються".

Іван Охлобистін. Фото: РІА Новини.

Скандальний російський актор Іван Охлобистін, який є прихильником терористів "Л/ДНР" і фанатом "русского мира" заявив, що Росія і Україна скоро знову "будуть разом". Він додав, що українці і росіяни нічим один від одного не відрізняються, повідомляють Патріоти України із посиланням на РІА "Новости".

"Ми, звичайно, з Україною будемо разом. Ми нічим не відрізняємося один від одного, ну взагалі нічим. Цей бардак закінчиться рано чи пізно", - говорить артист.

Раніше, Охлобистін вже висловлювався подібним чином. Так, ще в грудні 2018 року він заявив, що українці і росіяни – назавжди залишаться братами. При цьому скандальний артист додав, що Україна, як держава, ніколи не загине – країна просто переживає глобальні зміни.

"У небі – F-16. Під крилами – ракети США. Цілі знищено!": В ефірі вже лунає те, що лише переслідувало у кошмарах "соколів Путіна"

понеділок, 20 травень 2024, 17:49

В одній із бригад тактичної авіації льотчики Повітряних сил ЗСУ вже відпрацьовують бойові місії на авіаційному тренажері F-16, наданому Чехією. . Начальник групи обслуговування тренажерів зазначає, що отримання цієї сучасної платформи стало справнім ...

"Україна усвідомлює, що війна кінчиться переговорами": Секретар РНБО виступив із заявою

понеділок, 20 травень 2024, 17:45

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко заявив, що Україна усвідомлює, що війна закінчиться переговорами, тому підготувала і просуває формулу миру президента Володимира Зеленського. Пряма мова: "Україна чітко усвідомлює, що в...