"Ми зуби виб'ємо всім, щоб не могли кусатися": Путін пригрозив "ворогам Росії" (відео)

Росія "виб'є зуби всім", хто збирається щось від неї "відкусити". Таку заяву зробив президент РФ Володимир Путін у четвер, 20 травня, передають Патріоти України.

"Всі нас хочуть десь вкусити або щось від нас відкусити. Але вони повинні знати, ті, хто збирається це зробити, ми зуби виб'ємо всім, так щоб вони не могли кусатися...", - заявив Путін і додав, що запорукою цього є російські збройні сили.

При цьому, за словами Путіна, Росія не мілітаризує свою економіку. "На національну оборону в цьому році виділяється три трильйони приблизно 116 мільярдів рублів, якщо порахувати за діючим курсом, це буде десь 42 мільярди доларів. А у США витрати вже зашкалюють за 770 мільярдів доларів", - заявив Путін.

Президент Росії також заявив, що буде робити все для того, щоб зміцнити і посилити РФ. При цьому буде тривати стримування опонентів, оскільки, за словами Путіна, багатьом така країна, як Росія, просто не потрібна.

Не "сторгувались"? Резніков поки що залишається. Кадрових змін в обороні цього тижня не буде, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 11:30

Олексій Резніков поки залишається на посаді міністра оборони України. Про це в Telegram написав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України. "Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони про...

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...