"Ми звільнили дві третини окупованого Донбасу, я готовий нести відповідальність за цей "злочин", - Порошенко відповів своїм критикам

Екс-президент України нагадав, що саме завдяки контрнаступу українських військових було звільнено більшу частину окупованих у 2014-му році територій.

Петро Порошенко. Фото: Рейтерс.

Петро Порошенко прокоментував закиди щодо того, що українські війська у 2014 році не зупинились, а почали активно звільнювати окупований Донбас допоки РФ не ввела регулярні війська, що призвело до Іловайської трагедії, передають Патріоти України.

"Коли намагаються звинуватити у тому, і теж зареєстрували відповідне подання, що в 2014 році після десятиденного режиму одностороннього припинення вогню, коли по наших військах вели вогонь з усіх засобів, включно зі стрілецької зброї, артилерії, мінометів.

І я тоді віддав наказ на контрнаступ, і в результаті цього контрнаступу ми звільнили дві третини окупованого Донбасу, – і це був злочин проти України? Я готовий нести відповідальність за цей "злочин".

І наголошую на тому, що ми на сьогоднішній день маємо абсолютно твердо сказати: українці є єдиними, українці є сильна нація, українці ніколи не змиряться з тим, що хтось буде намагатися розвернути наш шлях в Європу, в НАТО. І сьогодні я наголошую, що рівень підтримки нашої європейської інтеграції є надзвичайно високий", - заявив екс-глава держави під час спілкування з журналістами на "Книжковому Арсеналі" у Києві.

Джерело: Прямий

"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:51

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами. Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідуван...

Хіти тижня. Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 22:00

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...