Миколаїв у перші дні війни вистояв завдяки мужності простих солдатів, - генерал Марченко

Багато жителів Миколаєва в перші дні повномасштабного вторгнення РФ боялися, що місто буде окуповане. Проте українські воїни виявили мужність і не дозволили ворожій армії просунутися. Про це в інтерв'ю "НікВесті" розповів генерал-майор Дмитро Марченко, який командував обороною Миколаєва. Він високо оцінив бойові якості українських військовослужбовців, передають Патріоти України.

"Будь-яка перемога не лежить на плечах генералів, командирів. Вона лежить на плечах звичайних солдатів, які своєю мужністю, своєю стійкістю витягують найважчі моменти під час бойових дій", – вважає Марченко.

Він зазначив, що від керівництва армії теж багато залежить, зокрема, побудова тактики та постановка завдань. "У Миколаєві все робили солдати, артилеристи, звичайні люди – солдати та їхні командири", – сказав генерал-майор.

Марченко додав, що у перші дні повномасштабної війни у Миколаєві були панічні настрої серед місцевого населення, деякі мешканці боялися, що "місто вирішили здати". Проте незабаром усі згуртувалися і почали працювати над обороною Миколаєва.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...