Милованова взагалі назвала розумово відсталою особою: Тимошенко висунула жорсткий ультиматум Зеленському

Лідерка "Батьківщини" виступила з окремою заявою, в якій згадала величезну кількість українців, що виступають проти продажу землі.

Юлія Тимошенко висунула ультиматум Зеленському та заявила про свої вимоги, серед яких необхідність відкласти прийняття "земельних законів", продовжити мораторій і оголосити референдум, "давши народу самостійно вирішити, продавати землю чи ні", інформують Патріоти України.

Тимошенко виступила з окремою заявою, в якій згадала величезну кількість українців, що виступають проти продажу землі. Вона заявляє, що якщо глава держави буде нехтувати їх думкою, це буде означати відмову прийняти сторону народу. "Зеленський знає, що 73% людей проти розпродажу землі. Якщо він попри це протягне земельні закони, це буде означати, що він працює не на Україну. Це означає, що він працює на замовлення, йде зовсім від інших сторін, але точно не від народу України. Інакше він провів би референдум і прийняв би всі рішення за його результатами", - зазначила лідер "Батьківщини". При цьому вона додала, що в разі, якщо влада ігноруватиме вимоги людей, штаб почне протести в країні.

Боїться Зеленського? Гончарук втік від запитань про скандал з "плівками" (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:56

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук відмовився відповідати на питання журналістів про те, хто міг його прослуховувати і потім злити скандальні записи в інтернет. Відео з категоричною незгодою глави уряду говорити на цю тему опублікували на Telegra...

Готують танки і артилерію: Розвідка ЗСУ розповіла про небезпечні маневри терористів на Донбасі

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:41

Російські терористи на Донбасі почали в авральному режимі маскувати позиції танків і артилерії, включаючи ракетні системи залпового вогню. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України, передают...