"Мирні переговори з Росією варто вести лише після її поразки": Трасс виступила із застереженням

Міністерка закордонних справ Британії Ліз Трасс заявила, що мирні переговори з Росією щодо закінчення війни варто проводити лише після її поразки на території України. Про це вона сказала на саміті НАТО в Мадриді, передають Патріоти України.

За її словами, країнам Заходу варто забезпечити можливість поразки Росії на полях бою, бо це єдиний спосіб миру в Європі.

"Нам необхідно забезпечити поразку Росії в Україні. Це необхідно для європейської безпеки, свободи та демократії. Це єдиний спосіб, яким можна досягти тривалого миру в Європі", — сказала Трасс.

Глава МЗС Великобританії вважає, що вести переговори з Росією неможливо, коли її війська перебувають на території України. Вона додала, що це принесе лише фальшивий мир і призведе до подальшої агресії в майбутньому. Тому спочатку потрібно перемогти РФ, а потім вести переговори.

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...