
Американський мільярдер Ілон Макс вважає, що позиція України слабшає з кожним днем, тож слід було б укласти мирну угоду з РФ ще рік тому. Він підтримав думку, що США мають припинити надавати військову допомогу Україні. Про це він написав у соцмережі Х (Twitter), передають Патріоти України.
Бізнесмен прокоментував допис американського блогера Wall Street Silver, який заявив, що Україна "програла цю війну", тож, мовляв, мусить погодитися на ультиматуми Москви та окупацію частини своєї території.
"Настав час для припинення вогню та мирних переговорів між Україною та Росією. Україна програла цю війну і нічого цього не змінить. Україні не вистачає людей для перемоги. $60 млрд від США для України не змінять фактів. Росія збирається зберегти Крим і частину східної України", - написав блогер.
На це американський бізнесмен підтримав дописувача і заявив, що "питання лише в тому, скільки людей помре, перш ніж ця реальність буде прийнята". На думку Маска, мирну угоду між Києвом і Москвою потрібно було укладати рік тому. "Відтоді тисячі хлопців загинули ні за що, а становище України з кожним днем слабшає", - зазначив мільярдер.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...