
Американський мільярдер Ілон Макс вважає, що позиція України слабшає з кожним днем, тож слід було б укласти мирну угоду з РФ ще рік тому. Він підтримав думку, що США мають припинити надавати військову допомогу Україні. Про це він написав у соцмережі Х (Twitter), передають Патріоти України.
Бізнесмен прокоментував допис американського блогера Wall Street Silver, який заявив, що Україна "програла цю війну", тож, мовляв, мусить погодитися на ультиматуми Москви та окупацію частини своєї території.
"Настав час для припинення вогню та мирних переговорів між Україною та Росією. Україна програла цю війну і нічого цього не змінить. Україні не вистачає людей для перемоги. $60 млрд від США для України не змінять фактів. Росія збирається зберегти Крим і частину східної України", - написав блогер.
На це американський бізнесмен підтримав дописувача і заявив, що "питання лише в тому, скільки людей помре, перш ніж ця реальність буде прийнята". На думку Маска, мирну угоду між Києвом і Москвою потрібно було укладати рік тому. "Відтоді тисячі хлопців загинули ні за що, а становище України з кожним днем слабшає", - зазначив мільярдер.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...