"Миротворці на Донбасі коштуватимуть щонайменше 1 млрд доларів": Білецький розкритикував план, озвучений Арестовичем

Андрій Білецький при цьому нагадав, що Олексій Арестович раніше був актором, як і президент Зеленський.

Ідея щодо миротворців у зоні російсько-українського військового конфлікту на Донбасі є нереалістичною й свідчить про інфантилізм Зе-влади. Про це засновник та перший командир добровольчого полку "Азов" Андрій Білецький заявив у себе на Telegram, коментуючи ідею, з якою виступив призначений місяць тому речником Тристоронньої контактної групи Олексій Арестович, передають Патріоти України.

За словами Білецького, все впирається у гігантський кошторис подібної миротворчої операції, адже йтиметься не лише про залучення військових, а й поліцейських та чиновників. "На Донбас за оцінками аналітиків потрібно щонайменше 25 тисяч миротворців-військових з різних країн світу. Окрім того - від 5 до 10 тисяч поліцейських і цивільний персонал. Ця місія буде однією з найбільших в історії.

Зараз у світі діють 14 миротворчих операцій. На їх утримання ООН витрачає 7 мільярдів доларів щороку. За підрахунками експертів попередня вартість такої місії на Донбасі - понад 1 мільярд доларів. Хто дасть ці кошти? ООН? Росія? Україна? Якщо можемо знайти ці гроші - давайте витратимо їх на власну Армію і ВПК", - виклав свою точку зору Білецький.

При цьому він нагадав про те, що Арестович, як і чинний президент України Володимир Зеленський, раніше був не військовим, а актором. "Інфантили у владі звикли імітувати, а не вирішувати. Грати роль легше, ніж нести відповідальність за Країну. Один грає в розвідника, інший в президента і так далі", - зазначив Білецький.

"Замість розуміння того, що проблему Донбасу і Криму доведеться вирішувати самій Україні, нам увесь час підсовують фантастичні варіанти, де все буде "Ок", а напружуватися не прийдеться", - підсумував Андрій Білецький.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: