"Мишоловка захлопнулася": Жданов розповів, як російський Генштаб програє українському

За словами військового експерта Олега Жданова, заяви про можливий наступ РФ і контрнаступ ЗСУ зараз мають вигляд як гра між генеральними штабами Росії та України, передають Патріоти України.

Як зазначив Жданов під час ефіру Фейгін LIVE, українська сторона спровокувала РФ своїми успіхами на півдні на масштабне перегрупування. Російська сторона фактично в два рази збільшила угруповання на правому березі.

"Але при цьому ми не пустили на правий берег війська, які приїхали з РФ через Крим. Ці БТГ зараз топчуться під Мелітополем... Ми не пустили свіжі війська, ми пустили туди тільки старенькі, пошарпані. Тепер фактично мишоловка захлопнулася", - зазначив експерт.

За його словами, тепер у РФ є два варіанти: або сідати в глуху оборону, або намагатися проводити наступальну операцію на Півдні.

"Але паралельно Генштаб РФ ухвалює рішення, щоб відтягнути частину наших військ з південного напрямку. Що треба для цього зробити? Імітувати великий наступ, щоб Україна почала перекидати резерви.

Олег Жданов впевнений, що на Донбасі йде імітація наступу РФ, щоб "відтягнути" українські війська з півдня.

"Йде саме така гра - хто кого витягне саме на перший удар", - підсумував військовий експерт.

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...

"Любіть по-рускі". Замість розстрілів - публічні зґвалтування. Окупанти поскаржилися на жорстокість кадировців, - ЗМІ

четвер, 6 жовтень 2022, 7:29

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається панічний настрій і пригнічення морального духу через жорсткі дії загороджувальних загонів. Зокрема, для покарання бійців "другої армії світу" кадировці вчиняють публічні ...