"Миссия МВФ досрочно покинула Украину", - Олег Пономар

"Пятница. Чем завершаем неделю?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Миссия МВФ досрочно покинула Украину. "Миссия готова вернуться в Киев для продолжения дискуссий после парламентских выборов, как только новое правительство определится с приоритетами своей политики", - МВФ.

Итог встречи глав МИД Германии и Франции с президентом Украины: Франция и Германия хотят в ближайшее время "оживить" процесс выполнения Минских договоренностей, - глава МИД Германии Хаас.

В Раде не нашлось достаточно голосов, чтобы удовлетворить прошение об отставке премьера Гройсмана".

Не все так просто: Є підозра, що Іран та Ізраїль уклали таємну угоду, - німецький військовий експерт

неділя, 21 квітень 2024, 17:50

Влада Ірану та Ізраїлю могла укласти таємну угоду, таке припущення зробив військовий експерт із Мюнхенського університету бундесверу, передають Патріоти України. У подкасті заступника головного редактора німецького таблоїду Пауля Ронцхаймера, військови...

"Ми вже маємо певну фору": Експерт оцінив, чи можуть окупанти прорвати українську оборону та що може стримати ворога

неділя, 21 квітень 2024, 17:38

В Україні ситуація на фронті надзвичайно складна. В інформаційному просторі дедалі більше з’являються новини про можливий масштабний обвал оборони. Проте наразі окупанти окремими ділянка фронту просуваються лише на 100-300 метрів. Про це в ефірі “24 ка...