"Миссия МВФ досрочно покинула Украину", - Олег Пономар

"Пятница. Чем завершаем неделю?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Миссия МВФ досрочно покинула Украину. "Миссия готова вернуться в Киев для продолжения дискуссий после парламентских выборов, как только новое правительство определится с приоритетами своей политики", - МВФ.

Итог встречи глав МИД Германии и Франции с президентом Украины: Франция и Германия хотят в ближайшее время "оживить" процесс выполнения Минских договоренностей, - глава МИД Германии Хаас.

В Раде не нашлось достаточно голосов, чтобы удовлетворить прошение об отставке премьера Гройсмана".

Хіти тижня. Режим Зеленського не помічає злочинів проросійського фашиста? "Ви не люди, а "бидло" та "раби" і не маєте право існувати", - Шарій до закарпатців та галичан (відео)

субота, 6 червень 2020, 21:00

Московський міфотворець брутально гвалтує історичну правду, вдаючись до старих інсинуацій і додаючи свої. А тим часом правоохоронні органи України знімають з нього старі звинувачення і відкривають шлях до повернення втікача на зраджену ним батььківщину

Не треба демонструвати зайву поступливість: В Японії закликали відібрати у Росії всі Південні Курили

субота, 6 червень 2020, 20:59

Політолог Юкіо Касіяма закликав свій уряд повернутися до первинних вимог про передачу Токіо всіх чотирьох островів. Всі чотири острови, що належать до Південних Курил, повинні бути повернуті Токіо. Про це пише на сторінках Wedge Infinity японський огля...