"Миссия МВФ досрочно покинула Украину", - Олег Пономар

"Пятница. Чем завершаем неделю?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Миссия МВФ досрочно покинула Украину. "Миссия готова вернуться в Киев для продолжения дискуссий после парламентских выборов, как только новое правительство определится с приоритетами своей политики", - МВФ.

Итог встречи глав МИД Германии и Франции с президентом Украины: Франция и Германия хотят в ближайшее время "оживить" процесс выполнения Минских договоренностей, - глава МИД Германии Хаас.

В Раде не нашлось достаточно голосов, чтобы удовлетворить прошение об отставке премьера Гройсмана".

Хіти тижня. "Не варто голосувати": У Зеленського несподівано почали критикувати ринок землі від Гончарука

субота, 16 листопад 2019, 0:10

На думку Ірини Верещук, у законопроекті є сумнівні та небезпечні моменти. Представник уряду у парламенті, нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук не буде голосувати за урядовий законопроект про ринок землі, поданий прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком...

"Наш/ненаш парень": Як в РФ відреагували на слова Коломойського про "російські танки під Варшавою"

субота, 16 листопад 2019, 0:00

Багато хто з російських політиків не дуже довіряє одіозному олігарху. Окремі російські політики і пропагандисти, цитуючи Коломойського, з задоволенням потирають руки, сподіваючись, що Україна тепер "здасться" Росії. У той же час вони досить зневажливо ...