Митарства з поїздкою в Нью-Йорк, або "Ета пазор какой-та": Лавров розповів, як США влаштували йому всесвітнє приниження

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що час для отримання американської візи для участі в сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку у нього ще є, проте зазначив, що попросив своїх колег більше не нагадувати про цю проблему американській владі. Фрагмент інтерв'ю Лавров опублікував на своєму сайті МЗС РФ, передають Патріоти України.

«Час ще є. Попросив колег не нагадувати більше про це США. Американці мають свої зобов'язання, Генеральний секретар ООН має обов'язок забезпечувати участь усіх делегацій у заходах Організації, включаючи Генеральну Асамблею. Подивимося», - сказав Лавров в інтерв'ю програмі «Москва. Кремль. Путін».

Посол РФ у США Анатолій Антонов заявив 5 вересня в інтерв'ю «Російській газеті», що »необхідні заявки давно передані до диппредставництва США в Москві», посольство РФ у Вашингтоні також надіслало документи до держдепартаменту.

«Однак відповіді поки що немає. Візи для членів делегації досі не оформлені», - зазначив російський посол. Раніше США не видали візу міністру внутрішніх справ Росії Володимиру Колокольцеву для участі у зустрічі голів поліцейських служб країн ООН (UNCOPS 2022), яка проходила в Нью-Йорку з 30 серпня по 1 вересня.

Вони не зникають в нікуди: Депутатом міської ради став колишній "регіонал"

п’ятниця, 1 грудень 2023, 19:15

Олександр Гудименко зайшов на місце колеги Ілони Хачатурян, яка минулого тижня склала повноваження депутата за власним бажанням, інформують Патріоти України. Гудименко втретє став депутатом міської ради. Уперше, у 2013 році, він обирався від "Партії ре...

Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...