"МЗС і ОПУ доклали всіх можливих зусиль, аби зустріч Порошенка та президента Ізраїлю не відбулася", - Дмитро Вовнянко

"Петро Порошенко зустрівся з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом. Політики обговорили велике коло питань щодо стосунків між Ізраїлем і Україною", - пише журналіст та блогер Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Характерно, що МЗС і ОПУ доклали всіх можливих зусиль, аби зустріч не відбулася. Президенту Ізраілю доводили, що Порошенко вже не впливає на міжнародну політику. Проте в Ізраіля на цю тему - дещо інша думка.
Про що це говорить? По-перше, про те що на Заході саме Петра Порошенка вважають реальним лідером опозиції з найбільшими шансами на перемогу на виборах. В ОПУ цього можуть не знати, але на Заході є нормою підтримувати стосунки як з владою так і з опозицією, бо опозиція - це завтрашня влада.
По-друге. Навіть через 2,5 роки після обрання Зеленського, Порошенко для західних лідерів все ще авторитет і рукопожатна особа. Нещодавно Порошенко з Ердоганом зустрічався, тепер з Герцогом. Це - оцінка всім байкам і побрехенькам придуманним про Порошенка ворогами.
Це - оцінка. Зеленському такого ще дай Бог досягти. Навіть без офшорів".

Росіян відправили "відновлювати" Луганську область й "кинули" на гроші (відео)

субота, 13 серпень 2022, 11:45

Співробітники "Мосводоканалу", які приїхали в тимчасово окуповане Щастя Луганської області, скаржаться на невиплату зарплат. У зв'язку з цим скривджені росіяни звернулися до президента Російської Федерації Володимира Путіна. Відповідне відео з'явилося ...

Лякають розривом дипвідносин: У РФ вибухнули погрозами на адресу США через статус "країни-спонсора тероризму"

субота, 13 серпень 2022, 11:29

Москва пригрозила розривом дипломатичних відносин з Вашингтоном у разі визнання Російської Федерації "країною-спонсором тероризму". У РФ заявили, що це буде "точкою неповернення".Про це розповів директор департаменту Північної Америки російського МЗС О...