"МЗС і ОПУ доклали всіх можливих зусиль, аби зустріч Порошенка та президента Ізраїлю не відбулася", - Дмитро Вовнянко

"Петро Порошенко зустрівся з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом. Політики обговорили велике коло питань щодо стосунків між Ізраїлем і Україною", - пише журналіст та блогер Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Характерно, що МЗС і ОПУ доклали всіх можливих зусиль, аби зустріч не відбулася. Президенту Ізраілю доводили, що Порошенко вже не впливає на міжнародну політику. Проте в Ізраіля на цю тему - дещо інша думка.
Про що це говорить? По-перше, про те що на Заході саме Петра Порошенка вважають реальним лідером опозиції з найбільшими шансами на перемогу на виборах. В ОПУ цього можуть не знати, але на Заході є нормою підтримувати стосунки як з владою так і з опозицією, бо опозиція - це завтрашня влада.
По-друге. Навіть через 2,5 роки після обрання Зеленського, Порошенко для західних лідерів все ще авторитет і рукопожатна особа. Нещодавно Порошенко з Ердоганом зустрічався, тепер з Герцогом. Це - оцінка всім байкам і побрехенькам придуманним про Порошенка ворогами.
Це - оцінка. Зеленському такого ще дай Бог досягти. Навіть без офшорів".

"ЗСУ не відступають!": Пригожин поскаржився на жорстокі бої "до кінця" у Бахмуті

неділя, 5 лютий 2023, 12:24

Засновник російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин поскаржився на важкі бої у Бахмуті Донецької області. Він заявив, що українські військові б'ються "до останнього" та нікуди не відступають, передають Патріоти України. Так він відповів на запит ЗМІ про і...

Резніков може піти з МО, на його місце розглядають Буданова, - джерела

неділя, 5 лютий 2023, 11:55

З наступного тижня міністр оборони Олексій Резніков може залишити свою посаду, його місце, найімовірніше, займе чинний очільник ГУР Кирило Буданов, повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Джерело: співрозмовники в ОПУ, Кабміні, силових відом...