МЗС Китаю озвучило Лаврову позицію щодо України після участі у зустрічі в Саудівській Аравії

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї провів телефонну розмову з главою МЗС РФ Сергєєм Лавровим після участі КНР в зустрічі у Саудівській Аравії щодо української "формули миру". Китайський топ-дипломат у розмові з Лавровим відзначив "новий прогрес" у стратегічній координації та практичній співпраці з Москвою після останньої поїздки лідера Китаю до Москви у березні 2023 року.

Пряма мова: "Факти доводять, що Китай та Росія – вірні та надійні друзі і хороші партнери. Зараз найважливіше завдання для сторін – продовжувати реалізовувати консенсус, досягнутий главами держав, та працювати над постійним розвитком на високому рівні комплексного стратегічного партнерства Росії та Китаю для нової ери".

Ван Ї додав, що Китай та Росія мають координувати дії та просувати "багатополярність світу і демократизацію міжнародних відносин".

Щодо України топ-дипломат заявив, що Китай дотримуватиметься "незалежної та неупередженої позиції", планує активно виступати за мирні переговори та політичне рішення.

Лавров, як зазначають, заявив, що Москва погоджується з позицією Китаю щодо "політичного врегулювання української кризи" та вітає "конструктивну роль Китаю".


"Штурмують у різних місцях": Окупати шукають "слабкі місця ЗСУ" на Авдіївському напрямку, - 3-я ОШБр

субота, 24 лютий 2024, 9:50

У 3-ій штурмовій бригаді повідомили, що росіяни наразі шукають "слабкі місця" Сил оборони на Авдіївському напрямку, передають Патріоти України. Джерело: пресофіцер 3-ої штурмової бригади Олександр Бородін у коментарі Клубу Української правди. Пряма мов...

ВідКАБився навік: У ніч з 23 на 24 лютого на окупованій Херсонщині розбився черговий винищувач-бомбардувальник Су-34, - ЗМІ

субота, 24 лютий 2024, 9:40

За повідомленням ЗМІ, у Генічеському районі Херсонської області впав російський Су-34, повідомляє Радіо Свобода. Очевидці публікують відео з місця падіння літака. . За попередніми даними, вражину було збито. Кримський вітер повідомляє, що російський С...