МЗС України рішуче вимагає публічного спростування образливих заяв президента Хорватії. Зоран Міланович вже потрапив до бази "Миротворця"

У вівторок до МЗС України запросили посла Хорватії в Україні Аніцу Джамич, якій було доведено позицію про категоричну неприйнятність заяв президента Хорватії Зорана Мілановича на адресу України. Про це йдеться у коментарі МЗС щодо останніх заяв президента Хорватії, зазначають Патріоти України.

Послу наголосили, що твердження Зорана Мілановича про події Революції Гідності ображають пам’ять українців та іноземців, які віддали свої життя заради європейського майбутнього України.

МЗС висловило глибоке розчарування висловлюваннями президента Хорватії про членство України в НАТО та недоречність допомоги нашій державі на тлі російської агресії. Міністерство підкреслило, що зазначене особливо дисонує із загальнолюдськими цінностями, враховуючи гіркий досвід війни хорватського народу.

"Хорватський президент продемонстрував своє зневажливе ставлення і невдячність за допомогу, яку Україна та українці надавали Хорватії під час її боротьби за незалежність, а також в боротьбі з руйнівними пожежами минулоріч. Але ми впевнені, що ця невдячність є його особистою рисою і не поширюється на хорватський народ, з яким нас єднає дружба і взаємна повага", - заявили у відомстві.

МЗС вважає, що заяви Зорана Мілановича ретранслюють наративи російської пропаганди, не відповідають послідовній офіційній позиції Хорватії на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, завдають шкоди двостороннім відносинам, а також підважують єдність ЄС і НАТО в умовах нинішніх безпекових загроз в Європі.

МЗС України вимагає публічного спростування цих образливих заяв президента Хорватії та їхнього неповторення в майбутньому.

Посол України також здійснить відповідний демарш в Загребі.

За "поширення кремлівської пропаганди" та "участь у кремлівських інформаційних спецопераціях" Зоран Міланович вже потрапив у базу. Про це свідчать дані сайту у вівторок, 25 січня.

Тепер у базі Міланович числиться як "антиукраїнський пропагандист", за звинуваченнями: "участь в актах гуманітарної агресії проти України" та "підтримка і виправдання російської агресії проти України".


Містяни забули, що таке тиша: Війська РФ намагаються протиснутися у Сєверодонецьк. Голова Луганської ОВА поділився останніми новинами

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:19

Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. . За його словами, упродовж усієї доби росіяни намагалися протиснутися у Сєверодонецьк зі сторони Пурдівки та Щедрищевого, атакували позиції наших військових в районі Устинівки. . "Жителі Сєверо...

Санкції у дії: США конфіскували іранську нафту з танкера під прапором Росії

п’ятниця, 27 травень 2022, 7:55

США конфіскували іранську нафту, що зберігалася на російському судні поблизу грецького острова Еввія в Егейському морі. Про це з посиланням на джерела у Греції повідомили агенції AP та Reuters. Після «судового втручання влади США щодо вантажу корабл...