МЗС змушене гасити антизахідний скандал, спростовуючи патякання позаштатного радника "завгоспа" Зеленського

Банкова грається в дуже небезпечну гру з союзниками та спонсорами України і дарма сподівається, що такі "шалості" можна буде завжди звернути на "стрілочників".

Українська сторона не збирається вносити змін в свій геополітичний вектор. Про це заявив прес-секретар МЗС Олег Ніколенко, передають Патріоти України.
Таким чином, високопоставлений чиновник прокоментував висловлювання радника глави Офісу президента, спікера української делегації в Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича. Згідно з ним, Україна нібито може змінити зовнішньополітичний напрямок і розвернутися на Схід, якщо західні країни «захочуть подружитися з Росією ціною здачі України».
«Україна не збирається переглядати свій геополітичний вектор. Стратегічний курс нашої держави закріплений на рівні вибору українського народу і Конституції України. Це членство в ЄС і НАТО. Питання про те, Захід або Схід в парадигмі української зовнішньої політики не стоїть», - написав він у Facebook. Крім того, Никоненко додав, що Україна високо цінує підтримку західних партнерів, зокрема США і ЄС, в протидії російській агресії і в питанні деокупації Криму і Донбасу.
«Паралельно Україна робить чимало роботи, щоб стати сучасною європейською демократичною державою. І цей шлях неминучий», - зазначив Ніколенко. Разом з тим, як підкреслив прес-секретар, «це не означає, що ми будемо штучно стримувати розвиток відносин з певними країнами або регіонами».

Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:36

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ. . До списку потрапили керівники «особливих європейськи...

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...