На 40% зростають видатки на президента, а десяткам мільйонів українців різко погіршують рівень життя: Порошенко жорстко розкритикував проект держбюджету на 2021 рік

Режим Зеленського розподілом державних коштів у головному фінансовому документі на наступний рік чітко демонструє для кого саме закінчилась епоха бідності, і за рахунок кого досягнуто результат

Зростання видатків на утримання Офісу президента в умовах економічної кризи, російської агресії та епідемії коронавірусу – це неприпустиме марнотратство. Про це заявив п'ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко. Він жорстко розкритикував проект Держбюджету на наступний рік, зазначають Патріоти України.

"За цим бюджетом стоїть абсолютно безглузда економічна політика, але багатомільйонна країна вимушена жити за цим бюджетом, і десятки мільйонів людей вимушені різко погіршити свій рівень життя. Навіть на третій рік президентства влада не збирається виконувати ті брехливі обіцянки, які вони робили і про які забули ще на виході зі стадіону", – говорить Порошенко.

"Перше, що впадає у вічі – 357 мільйонів, або на 40% зростають видатки на президента. Куди "зелений президент" збирається витрачати гроші? На кортежі, які були передбачені для іноземних делегацій? Бо в умовах війни було заборонено приїжджати в країну і пересуватися не на броньованих автомобілях. Ми в тих важких умовах купили автомобілі для міжнародних делегацій – вони зараз на них катаються. Поселились на державні дачі – і на сьогоднішній день десятки мільйонів гривень витрачаються, щоб цих "Слуг" утримувати", – обурюється Порошенко.

Натомість, зазначає п'ятий президент, у бюджеті наступного року знову скорочують кошти на субсидії для малозабезпечених громадян.

"У цьому році зняли 2 мільярди і направили на поліціянтів, і в наступному скоротили на 7%. Це при тому, що за всіма прогнозами ринкова ціна на газ істотно зросте, а відповідно – і тарифи. Це значить, що найменш захищеним верствам, – тим хто отримує субсидії, – доведеться важче. Прискіпливих, надуманих перевірок стане більше, рівно як і помилок при нарахуванні. Звичайно, ці помилки будуть на користь можновладців – не людини", – резюмує Порошенко.

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...