На агресію Росії потрібно відповідати лише силою, спроби умиротворити Путіна небезпечні, - Ліз Трасс

Міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що на агресію Росії потрібно відповідати силою, а спроби "умиротворити" кремлівського диктатора Володимира Путіна є небезпечними, передають Патріоти України.

"Російську агресію не можна умиротворити. На неї потрібно відповідати силою. Ми повинні бути непохитними у забезпеченні перемоги України військовою допомогою та санкціями. Тепер ми вже не можемо прибрати ногу з педалі газу", — наводить слова Російська служба Бі-бі-сі.

Британський міністр має намір вимагати збільшення постачання зброї Україні та посилення санкцій проти Росії. На думку Трасс, не можна допустити жодного відкату назад від мети гарантувати поразку Росії у її війні проти України. "Ми не повинні дозволити, щоб в Україні розвинувся затяжний і все більш болісний конфлікт", — наголосила вона.

Вона переконана, що Заходу слід зробити висновки з недавньої історії, коли Путін, досягши від Заходу різних поступок, після цього нападав на Грузію, Крим та Донбас.

Все дуже серйозно: Армія Білорусі активно готується до вторгнення в Україну, - військовий експерт

середа, 29 червень 2022, 7:22

Військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець проаналізував загрози, що походять від збройних сил Білорусі, передають Патріоти України. "Воювати Мінську доведеться не тому, що так хочеться йому самому, а тому, що цьог...

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...