На анексію Криму закрили очі: Венеціанська комісія дозволила Росії брати участь у ПАРЄ

Те, що Росія анексувала Крим, не означає, що Парламентська асамблея Ради Європи повинна відмовити країні-агресору в участі у роботі організації.Так, у ПАРЄ проти російської делегації можуть застосовувати інші санкції. До такого висновку дійшла Венеціанська комісія. Про це йдеться у її доповіді, оприлюдненій 6 грудня прес-службою Ради Європи, передають Патріоти України.

У документі, зокрема, вказано: хоча згідно з міжнародним правом, існує чітке зобовʼязання не тільки для всіх держав, а й для міжнародних організацій прямо або побічно не визнавати анексію, це не обовʼязково зобовʼязує ПАРЄ відмовити в повноваженнях делегації держави, що анексувала частину іншої держави. Тобто наявність у складі Росії тимчасово анексованого Криму ще не позбавляє їхню делегацію права брати участь у роботі ПАРЄ. Окрім того, у своєму висновку Венеціанська комісія наголосила на можливості застосування інших санкцій проти російської делегації у ПАРЄ.

Що пропонує Венеціанська комісія:

  • Проти депутатів від Росії, обраних за партійними списками, можуть застосувати санкції лише за факт голосування за них в анексованому Криму.
  • В окремих випадках можливе навіть повне позбавлення повноважень всіх або частини російських делегатів.
  • Значення, зокрема, має те, чи були кримські голоси вирішальними для обрання депутатів чи партії, яка потрапила до російської Держдуми.

Хіти тижня. Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 27 січень 2020, 10:00

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...

Критикував Україну і погрожував: Джон Болтон розкрив скандальні дані про тиск Трампа на Київ

понеділок, 27 січень 2020, 8:30

Президент США Дональд Трамп дійсно заморозив військову допомогу Україні в розмірі 391 млн доларів, тим самим змушуючи тодішній уряд почати розслідування у відношенні сина його політичного конкурента Джо Байдена Хантера. Про це написав у неопублікованих...