На анексію Криму закрили очі: Венеціанська комісія дозволила Росії брати участь у ПАРЄ

Те, що Росія анексувала Крим, не означає, що Парламентська асамблея Ради Європи повинна відмовити країні-агресору в участі у роботі організації.Так, у ПАРЄ проти російської делегації можуть застосовувати інші санкції. До такого висновку дійшла Венеціанська комісія. Про це йдеться у її доповіді, оприлюдненій 6 грудня прес-службою Ради Європи, передають Патріоти України.

У документі, зокрема, вказано: хоча згідно з міжнародним правом, існує чітке зобовʼязання не тільки для всіх держав, а й для міжнародних організацій прямо або побічно не визнавати анексію, це не обовʼязково зобовʼязує ПАРЄ відмовити в повноваженнях делегації держави, що анексувала частину іншої держави. Тобто наявність у складі Росії тимчасово анексованого Криму ще не позбавляє їхню делегацію права брати участь у роботі ПАРЄ. Окрім того, у своєму висновку Венеціанська комісія наголосила на можливості застосування інших санкцій проти російської делегації у ПАРЄ.

Що пропонує Венеціанська комісія:

  • Проти депутатів від Росії, обраних за партійними списками, можуть застосувати санкції лише за факт голосування за них в анексованому Криму.
  • В окремих випадках можливе навіть повне позбавлення повноважень всіх або частини російських делегатів.
  • Значення, зокрема, має те, чи були кримські голоси вирішальними для обрання депутатів чи партії, яка потрапила до російської Держдуми.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.