На Антонівському мості знову вибухи, але Стремоусов запевняє, що "усе гаразд" (фото)

На Херсонщині місцеві жителі повідомляють про нові вибухи на Антонівському мосту, який окупанти використовують для оснащення зброєю та боєприпасами свого угруповання на правобережжі. Про це повідомляють місцеві пабліки, передають Патріоти України.

Очевидці стверджують, що чули вибухи близько 11:00 в районі з’їзду мосту на лівому березі. Над мостом здійнялися великі клуби диму. В оперативному командуванні “Південь” повідомили про здійснення «цілодобового контролю мостів та переправ», щоб не дозволити окупантам забезпечити поповнення запасів бойової техніки та боєприпасів.

Зокрема, в районі Нової Каховки та Дар’ївки вражені два понтонні мости, прокладені ворогом через Дніпро та Інгулець. Вони не придатні для використання. Водночас херсонський гауляйтер Кирило Стремоусов у пропагандистських ЗМІ показав відео руйнувань на мосту, по якому “завдали ударів Хаймерсами”.

«Але міст, як ви бачите, цілий. Нині з Антонівським мостом усе гаразд. Він ще не зруйнувався», – запевнив колаборант, показуючи на наскрізний отвір діаметром близько двох метрів у дорожньому покритті. Російські пропагандисти постійно стверджують,що у районі мосту нібито працює ППО.

На Естонії не заспокоїлися: Росія виганяє посла Латвії і сипле погрозами

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:47

Російська влада вимагає від посла Латвії Маріса Ріекстіньша залишити країну після того, як Рига знизила рівень дипломатичних відносин із країною-агресором на знак солідарності з Естонією. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ РФ. ...

У ГУР Міноборони порівняли Путіна з баринею, а Муму – з російською армією

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:29

Тобто Герасимов буквально втопить російську армію. Андрій Юсов зауважив, що Росія обрала техніку спалення своєї живої сили та озброєння, а для її подальшого втілення потрібна своя і, бажано, повністю залежна людина. Так представник ГУР МО пояснив призн...