
На Херсонщині місцеві жителі повідомляють про нові вибухи на Антонівському мосту, який окупанти використовують для оснащення зброєю та боєприпасами свого угруповання на правобережжі. Про це повідомляють місцеві пабліки, передають Патріоти України.
Очевидці стверджують, що чули вибухи близько 11:00 в районі з’їзду мосту на лівому березі. Над мостом здійнялися великі клуби диму. В оперативному командуванні “Південь” повідомили про здійснення «цілодобового контролю мостів та переправ», щоб не дозволити окупантам забезпечити поповнення запасів бойової техніки та боєприпасів.
Зокрема, в районі Нової Каховки та Дар’ївки вражені два понтонні мости, прокладені ворогом через Дніпро та Інгулець. Вони не придатні для використання. Водночас херсонський гауляйтер Кирило Стремоусов у пропагандистських ЗМІ показав відео руйнувань на мосту, по якому “завдали ударів Хаймерсами”.
«Але міст, як ви бачите, цілий. Нині з Антонівським мостом усе гаразд. Він ще не зруйнувався», – запевнив колаборант, показуючи на наскрізний отвір діаметром близько двох метрів у дорожньому покритті. Російські пропагандисти постійно стверджують,що у районі мосту нібито працює ППО.
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...