"На "Азовсталі" буде йти бій, а росіяни будуть глушити звуки пострілів і демонструватимуть "парад" на центральних вулицях Маріуполя", - Олег Жданов

Експерти вважають, що Путін не погодиться на пропозицію обміняти чи евакуювати цивільних та військових із заблокованого Маріуполя. Там навіть планують провести "парад", під час якого глушитимуть звуки пострілів на "Азовсталі". Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Експерта дуже дивує позиція ООН. "Так, генсек Геттеріуш доклав зусиль і ми провели часткову евакуацію. Але цифри різняться – ООН каже, що евакуйовано 500 осіб з "Азовсталі", а Україні підтверджує лише 150 осіб", – каже він.

"На сьогодні це єдиний механізм, який працює для евакуації людей. Те, що Путін не погодиться на будь-які інші механізми, ми вже переконалися всією Україною. Тому треба знову звертатися, щоб ООН сприяла подальній евакуації людей з "Азовсталі", – вважає Жданов.

Він каже, що разом з цивільними треба вимагати евакуації поранених військових, бо вони вже підпадають під захист міжнародної конвенції, оскільки не можуть захищатися. "За самих військових у Маріуполі говорити важко, бо для цього треба мати якесь підґрунтя, щоб зацікавити Росію в такому обміні", – додав експерт.

Жданов не думає, що після 9 травня це буде легше зробити. За його словами, Путін до Дня перемоги може використати Маріполь як те, що він досягнув хоч якусь перемогу. "Я навіть припускаю, що на "Азовсталі" буде йти бій, а вони будуть глушити звуки пострілів і демонструватимуть "парад" на центральних вулицях Маріуполя, що "вони його звільнили", – заявив він.

Експерт запевнив, що після 9 травня Путіну стане взагалі байдуже доля і цивільних, і військових. "Росіяни будуть вважати це місто повністю "звільнене від ЗСУ" і забудуть за нього, а Путін буде творити там все, що заманеться", – переконаний Жданов.

Джерело: 24 канал

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...