На Банковій метушня: До України вперше їде високий емісар ЄС, Зе-команді буде важко

Візит планувався ще у березні, але був відкладений у зв'язку з пандемією коронавірусу.
Жозеп Боррель. Фото: ЕРА.

Високий представник Євросоюзу з закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель вперше прибуде в Україну з офіційним візитом 22 вересня. Про це йдеться у порядку денному офіційних осіб Єврокомісії на сайті ЄС, передають Патріоти України.

Як зазначається, в рамках візиту Борреля в Україну заплановані зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та міністром оборони Андрієм Тараном.

Крім того, Боррель зустрінеться з колегами з Консультативної місії ЄС в Україні (European Union Advisory Mission). Як відомо, візит планувався у березні, але був відкладений у зв'язку з пандемією коронавірусу. Згодом Боррель заявив про намір один із перших "фізичних" візитів здійснити до України, щойно обставини дозволять це зробити.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...