На Банковій назвали умову, за якої Зеленський поїде на саміт НАТО

Президент Володимир Зеленський має намір особисто відвідати липневий саміт НАТО у Вільнюсі. Але станеться це лише за умови, що Україна отримає задовільний результат. Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в інтерв'ю Reuters, передають Патріоти України.

Як ствердив посадовець, нині є мінімальні умови присутності українського президента на саміті Альянсу. Жовква згадав промову Зеленського у Верховній Раді, коли той говорив про важливість мужності в сучасному світі.

«Президент не поїде... на саміт, якщо лідери будуть схильні демонструвати або будуть демонструвати дефіцит мужності, тоді як Україна з усією мужністю, волею, силою і високим бойовим духом бореться проти російської агресії», – наголосив він.

Заступник керівника Офісу президента також додав, що Зеленському немає сенсу й не буде часу їхати на саміт у Вільнюсі, якщо він не принесе результату.

Може стати ще гірше? Військовий відповів, чи закінчиться війна після смерті Путіна

неділя, 3 березень 2024, 12:22

Важко сказати зараз, чи закінчиться війна в Україні після смерті президента Росії Володимира Путіна. Ми можемо сподіватися на краще, що там почнеться смута, але готуватися до гіршого варіанту. Таку думку висловив історик, кандидат філософських наук, мо...

Використовує тактику "сірої зони": Китай посилює тиск на Тайвань перед інавгурацією нового президента острова

неділя, 3 березень 2024, 11:58

Тайвань відчуває постійний "краплинний" тиск з боку Китаю. Його посилення в Тайвані пов'язують із наближенням інавгурації нового президента острівної держави, яка має відбутися у травні. Про це пише агентство Reuters, передають Патріоти України. Презид...