На більше не вистачить екіпірування: У МВС України спрогнозували, скільки військовозобов'язаних Росія мобілізує у першу хвилю

Враховуючи кількість вбитих та важко поранених в Україні з 24 лютого, Кремлю не вистачить навіть щоб компенсувати половини своїх втрат. Тим більше мобілізація першої хвилі та елементарне бойове злагодження займе від 2 до 3 місяців.

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко спрогнозував, скільки Росія може зібрати "вояк" після першої хвилі мобілізації.

Згідно з його прогнозом, країна-агресорка може мобілізувати максимум 40–50 тис. солдатів. На більше у Російської Федерації немає екіпірування, зазначив Денисенко в ефірі телемарафону 21 вересня.

"Ми повинні розуміти, що ця мобілізація – 300 тисяч резервістів – не означає, що завтра всі вони з'являються на лінії зіткнення. Насамперед у них попадають військові спеціальності, тож, думаю, ця хвиля буде на 40–50 тисяч", – припускає Денисенко.

За його словами, Росії, ймовірно, більше й не вдасться зібрати. На більшу кількість в агресора поки що немає можливості знайти екіпірування та навчити "вояків", аби посилитися ними на передовій.

"Тому в цьому випадку це будуть всі їхні невідворотні втрати на території України", – пояснив Денисенко.

Також додав, що метою мобілізації Путіна вважає його намагання стабілізувати лінію фронту і спробу не дати можливості Україні рухатися вперед.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...