На більше не вистачить екіпірування: У МВС України спрогнозували, скільки військовозобов'язаних Росія мобілізує у першу хвилю

Враховуючи кількість вбитих та важко поранених в Україні з 24 лютого, Кремлю не вистачить навіть щоб компенсувати половини своїх втрат. Тим більше мобілізація першої хвилі та елементарне бойове злагодження займе від 2 до 3 місяців.

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко спрогнозував, скільки Росія може зібрати "вояк" після першої хвилі мобілізації.

Згідно з його прогнозом, країна-агресорка може мобілізувати максимум 40–50 тис. солдатів. На більше у Російської Федерації немає екіпірування, зазначив Денисенко в ефірі телемарафону 21 вересня.

"Ми повинні розуміти, що ця мобілізація – 300 тисяч резервістів – не означає, що завтра всі вони з'являються на лінії зіткнення. Насамперед у них попадають військові спеціальності, тож, думаю, ця хвиля буде на 40–50 тисяч", – припускає Денисенко.

За його словами, Росії, ймовірно, більше й не вдасться зібрати. На більшу кількість в агресора поки що немає можливості знайти екіпірування та навчити "вояків", аби посилитися ними на передовій.

"Тому в цьому випадку це будуть всі їхні невідворотні втрати на території України", – пояснив Денисенко.

Також додав, що метою мобілізації Путіна вважає його намагання стабілізувати лінію фронту і спробу не дати можливості Україні рухатися вперед.

США та всі держави G7 готові оголосити нові санкції проти росії через "референдум" на окупованих теренах України та посилити допомогу ЗСУ

понеділок, 26 вересень 2022, 4:59

Штати запровадять нові санкції проти росії у відповідь на проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях. Лідери країн G7 підтвердили, що для росії будуть наслідки. Про це розповів помічник президента США з національної безпеки Джейк Сал...

Не тільки HIMARS: У Зеленського розповіли, чого чекають від Заходу після оголошення мобілізації в РФ

понеділок, 26 вересень 2022, 4:02

У Зеленського розповіли, якою має бути відповідь союзників України на мобілізацію в Росії. Про це написав у своєму Twitter радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України. Політичний діяч назвав одразу кілька пунктів, які ма...