На більше не вистачить екіпірування: У МВС України спрогнозували, скільки військовозобов'язаних Росія мобілізує у першу хвилю

Враховуючи кількість вбитих та важко поранених в Україні з 24 лютого, Кремлю не вистачить навіть щоб компенсувати половини своїх втрат. Тим більше мобілізація першої хвилі та елементарне бойове злагодження займе від 2 до 3 місяців.

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко спрогнозував, скільки Росія може зібрати "вояк" після першої хвилі мобілізації.

Згідно з його прогнозом, країна-агресорка може мобілізувати максимум 40–50 тис. солдатів. На більше у Російської Федерації немає екіпірування, зазначив Денисенко в ефірі телемарафону 21 вересня.

"Ми повинні розуміти, що ця мобілізація – 300 тисяч резервістів – не означає, що завтра всі вони з'являються на лінії зіткнення. Насамперед у них попадають військові спеціальності, тож, думаю, ця хвиля буде на 40–50 тисяч", – припускає Денисенко.

За його словами, Росії, ймовірно, більше й не вдасться зібрати. На більшу кількість в агресора поки що немає можливості знайти екіпірування та навчити "вояків", аби посилитися ними на передовій.

"Тому в цьому випадку це будуть всі їхні невідворотні втрати на території України", – пояснив Денисенко.

Також додав, що метою мобілізації Путіна вважає його намагання стабілізувати лінію фронту і спробу не дати можливості Україні рухатися вперед.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...