На більше резервів у Путіна нема: Військовий експерт розповів, скільки триватиме битва за Донбас

Битва за Донбас триватиме ще тиждень, на більше резервів у Путіна немає. Там наразі зберігається найбільш складна ситуація. Зеленський каже, у росіян там вдвічі більше техніки, ніж у нас. Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За словами військового експерта Олега Жданова, на окремих напрямках росіяни дійсно зосереджують таку кількість техніки, фактично намагаючись закидати наші позиції тілами. Артилерійські та авіаційні удари не припиняються, триваючи майже цілодобово. У нас не вистачає артилерії, щоб подавити артилерію російських військ.

"У цьому проблема. У них вогнева перевага, завдяки якій вони досягають успіхів на окремих напрямках. Тому наша піхота дійсно фактично протистоїть і вогневому ураженню з боку російських військ, і атакам мотострілецьких і танкових підрозділів. На жаль, ситуація поки що така. Якщо буде надходити артилерія від наших партнерів в рамках допомоги, то вона буде перекидатися туди, щоб хоча би трохи вирівняти ситуацію", - коментує ТСН.ua Олег Жданов.

"Дуже люті бої": Експерт назвав сценарій розвитку війни України з Росією

вівторок, 28 червень 2022, 0:26

Військовий експерт Михайло Самусь вважає, що в майбутньому в Україні під час війни з Російською Федерацією триватимуть дуже люті бої на Донбасі, а також він сподівається на позитивні зміни в Херсоні та на Мелітопольському напрямку, передають Патріоти ...

"Витягував трупи - і все": Окупант, з якого пропагандисти зробили "героя", спростував брехню

вівторок, 28 червень 2022, 0:20

Служба безпеки України розвіяла міф російських пропагандистів про одного з окупантів - сержанта Краснова. Кремлівське телебачення намагалося "героїзувати" загарбника та привласнити йому бойові "заслуги", передають Патріоти України. Проте свої "героїчн...