На борту було 14 людей: Військовий літак ЗСУ розбився на Київщині (фото)

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила про те, що в Київський області впав військовий літак Збройних сил України - Ан-26, передають Патріоти України.

"Між селами Жуківці та Трипілля Обухівського району впав військовий літак ЗСУ (на борту перебувало 14 осіб) з наступним загорянням, внаслідок чого загинуло 5 осіб", – йдеться в повідомленні.

Крім того, прес-служба МВС України заявила, що на території нашої країни всі служби МВС у режимі військового стану забезпечують правопорядок, надають допомогу потерпілим, ліквідують руйнування та пожежі.

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...