На черзі сталінські 34-ки: Через втрати в Україні ворог змушений розконсервовувати вже 60-річні танки

Для поповнення втрат озброєння та військової техніки російські окупанти використовують техніку, що була уражена й відремонтована на ремонтно-відновлювальних підприємствах, передають Патріоти України.

За результатами втрат під час бойових дій ворог змушений знімати зі зберігання застарілі танки Т-62 для комплектування резервних батальйонних тактичних груп, що формують для відправлення в Україну, повідомив 23 травня Генеральний штаб Збройних сил.

"На Південнобузькому напрямку противник активних бойових дій не проводив. Зосереджує основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки й заходах з інженерного обладнання позицій. Ворог обстрілював українські позиції оборони зі ствольної та реактивної артилерії", - ідеться в повідомленні.

На Бессарабському напрямку на території Придністровського регіону республіки Молдова значних переміщень особового складу й техніки не фіксується, звітує Генштаб.

Серійне виробництво Т-62М розпочалося 1962 року. Ці танки мали піти на металобрухт ще 2013-го, але росіяни залишили їх як мобілізаційний резерв у кількості до 900 одиниць (реальна цифра менша, бо Т-62М на постійній основі знімали з резерву й передавали військам Асада в Сирії).

Загалом експеримент із "мобілізації" Т-62М Кремль відпрацював 2018 року під час спеціальних навчань підрозділів матеріально-технічного забезпечення. Щоправда, офіційно тоді "підняли" не більш як кілька десятків застарілих танків, які згодом перекинули на Донбас та в Сирію.

Німеччина передала для ЗСУ ще "стаю" своїх "Гепардів"

середа, 10 серпень 2022, 22:41

Офіційний Берлін планує передати Збройним силам України ще 18 таких установок, вкрай необхідних для наступальних операцій для протидії російським штурмовикам. ФРН передала Україні ще чотири самохідні зенітні установки Gepard. Таким чином на озброєнні З...

"Спиш, а тут й***ний вибух, вікна навиліт": Цаплієнко поділився відео із розповіддю очевидця останніх подій в Криму

середа, 10 серпень 2022, 22:28

Місцеві жителі селища Новофедорівка в окупованому Росією Криму, де 9 серпня було знищено авіабазу окупантів, не вірять в офіційну версію "влади" про "підрив на складі боєприпасів", оскільки чули вісім чітких вибухів у різних місцях аеродрому. Внаслідок...