
Сьогодні з Києва у плавучому доку почали транспортування майбутнього середнього розвідувального корабля ВМС ЗС України. Корабель транспортують до Одеси, де продовжиться його добудова, повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.
Після добудови та проведення випробувань корабель, спуск на воду якого відбувся 23 квітня 2019-го року на підприємстві “Кузня на Рибальському”, він буде введений до бойового складу Військово-морських Сил ЗС України. Корпус судна вже пофарбовано у сірий колір.


Новий середній розвідувальний корабель побудований на базі судна проекту 502 ЕМ, що мав довжину 54,8 метра, ширину 9,8 метра, водотоннажність 1220 тонн. Автономність судна становить 28 діб.
Які саме характеристики матиме новий корабель після добудови та яке обладнання на ньому встановлюватиметься наразі не відомо.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...