
Сьогодні з Києва у плавучому доку почали транспортування майбутнього середнього розвідувального корабля ВМС ЗС України. Корабель транспортують до Одеси, де продовжиться його добудова, повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.
Після добудови та проведення випробувань корабель, спуск на воду якого відбувся 23 квітня 2019-го року на підприємстві “Кузня на Рибальському”, він буде введений до бойового складу Військово-морських Сил ЗС України. Корпус судна вже пофарбовано у сірий колір.


Новий середній розвідувальний корабель побудований на базі судна проекту 502 ЕМ, що мав довжину 54,8 метра, ширину 9,8 метра, водотоннажність 1220 тонн. Автономність судна становить 28 діб.
Які саме характеристики матиме новий корабель після добудови та яке обладнання на ньому встановлюватиметься наразі не відомо.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...