На догоду Х**лу? Фокін запропонував створити на Донбасі тимчасовий уряд і ввести миротворців ООН

Для проведення виборів на непідконтрольних Україні територіях Донбасу можна сформувати міжнародний тимчасовий уряд, використовуючи миротворчий контингент ООН. Про це заявив заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін в ефірі програми "Персона грата" на "UA: Українське радіо", передають Патріоти України.

За його словами, в мандаті Радбезу ООН записано право створювати міжнародний тимчасовий уряд. Фокін відзначив, що, як правило, подібні вибори однією зі сторін визнаються сфальсифікованими і нелегітимними.

"А якщо це буде проведено під егідою ООН, то ніхто навіть і рота не відкриє. Вибори будуть визнані такими, що відбулися. У мандаті Ради безпеки ООН записано право створювати міжнародний тимчасовий уряд з терміном необхідним, можливо на рік, може – на два", – сказав Фокін.

На його думку, безпеку можуть забезпечити міжнародні миротворці, тобто військовий контингент ООН. Фокін також підкреслив, що така пропозиція не нове, про це вже говорили.

Він додав, що Росія раніше погодилася на такий спосіб руху до миру, але сказала, що військовий контингент ООН повинен бути зосереджений тільки на нинішній лінії розмежування на Донбасі.

"Звичайно, з цим погодитися не можна. Потрібно або такий саме контингент розташувати на кордоні з Росією, щоб припинити звідти допомогу "повстанцям", або по всій території. Зрештою, в Мінських угодах написано, що можна зосередити ці війська ООН на лінії розмежування і на території, на якій будуть проводитися вибори", – зазначив Фокін.

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...

Хіти тижня. "Судьи Конституционного суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну", - фінансист Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 1:00

Подібна ситуація дуже влаштовує олігархів та друзів Путіна. "Судьи Конституционного Суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну, потому что кого-то из них могли привлечь за коррупцию. Вот так прямо и говорят. Мы снесли всю систему...