На Донбаcі загинули троє українських військових

Біля населеного пункту Новолуганське в зоні ООС троє українських бійців сьогодні загинули від підриву на вибухівці. Про це у Facebook повідомило оперативно-тактичне угруповання «Північ», передають Патріоти України.

«Під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил», - йдеться в повідомленні.

Командування ОТУ «Північ» висловило співчуття рідним і близьким загиблих воїнів. В ОТУ "Північ" повідомили, що на місці загибелі військових працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини з’ясовуються.

Українці та американці створили морський дрон-авіаносець SeaHive 5.0, озброєний роєм FPV-дронів

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:28

Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...

США більше не є нейтральним посередником, а разом з нами виступають за територіальну цілісність України, - Макрон (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:40

США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...