На Донбас перекинуто сім танків РФ: Військовий експерт назвав тривожну причину

Військовий експерт Владислав Селезньов заявив, що факт безпосередньої участі Російської Федерації у війні на Донбасі отримав нове документальне підтвердження, передають Патріоти України.

"Це добре, що наші західні партнери мають можливість документально підтверджувати безпосередню участь РФ у військовій кампанії Росії проти України", – сказав він, коментуючи звіт спостережної місії ОБСЄ, в якому зафіксовано рух семи танків у напрямку Дебальцевого.

У цьому контексті експерт розповів, що "техніка, яка переміщається в складі ешелонів, не з'явилася з повітря. Вона прибуває з території Російської Федерації. Триває планова ротація підрозділів збройних сил РФ, виконуючи завдання армійських корпусів".
Він також вказав на важливе значення залізничного вузла в Дебальцевому, який, згідно з Мінським домовленостями, "має розташовуватися в зоні відповідальності України, а за фактом є під контролем Російської Федерації і окупаційних військ".

"Через залізничний вузол Дебальцевого відбувається комунікація, переміщення озброєнь, техніки – як на тимчасово окуповану територію України, так і в зворотному напрямку", – підкреслив він.

Водночас, за оцінками Селезньова, факт прибуття нової партії танків на Донбас не можна розглядати як вказівку на наступ, що готується з боку Росії. "Реальний план дій російського командування знає тільки російське командування. Все решта – сфера домислів", – зауважив він.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...