На Донбас перекинуто сім танків РФ: Військовий експерт назвав тривожну причину

Військовий експерт Владислав Селезньов заявив, що факт безпосередньої участі Російської Федерації у війні на Донбасі отримав нове документальне підтвердження, передають Патріоти України.

"Це добре, що наші західні партнери мають можливість документально підтверджувати безпосередню участь РФ у військовій кампанії Росії проти України", – сказав він, коментуючи звіт спостережної місії ОБСЄ, в якому зафіксовано рух семи танків у напрямку Дебальцевого.

У цьому контексті експерт розповів, що "техніка, яка переміщається в складі ешелонів, не з'явилася з повітря. Вона прибуває з території Російської Федерації. Триває планова ротація підрозділів збройних сил РФ, виконуючи завдання армійських корпусів".
Він також вказав на важливе значення залізничного вузла в Дебальцевому, який, згідно з Мінським домовленостями, "має розташовуватися в зоні відповідальності України, а за фактом є під контролем Російської Федерації і окупаційних військ".

"Через залізничний вузол Дебальцевого відбувається комунікація, переміщення озброєнь, техніки – як на тимчасово окуповану територію України, так і в зворотному напрямку", – підкреслив він.

Водночас, за оцінками Селезньова, факт прибуття нової партії танків на Донбас не можна розглядати як вказівку на наступ, що готується з боку Росії. "Реальний план дій російського командування знає тільки російське командування. Все решта – сфера домислів", – зауважив він.

Ердоган заявив, що не може розірвати зв'язки з Росією, але заявив, що війна нікому не треба

четвер, 19 травень 2022, 16:44

Туреччина хоче зберігати баланс у відносинах з Росією та Україною, і не готова розірвати відносини з жодною з них. Країна готова стати елементом стабільності у європейському регіоні. Про це під час зустрічі з молоддю заявив президент Туреччини Реджеп Т...

З "Азовсталі" продовжують евакуйовувати захисників Маріуполя

четвер, 19 травень 2022, 16:28

В Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 19 травня продовжуються заходи з евакуації українських військових з Маріуполя. Водночас інтенсивність бойових дій на Маріупольському напрямку знижена. Про це розповів заступник начальника Головного оперативного у...