На Донбасі найманці Путіна увійшли в раж від "побєдобєсія". У ЗСУ чимало поранених. Захисники України завдали ударів у відповідь

8 травня російські найманці 7 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів поранення отримали 4 українських військових, повідомляють Патріоти України з посиланням на штабу ООС.

Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 мм та 82 мм, а також протитанкового ракетного комплексу, гранатометів різних систем, БпЛА, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї", - йдеться у повідомленні.

Неподалік Широкиного бойовики вели вогонь з мінометів 82-го калібру, автоматичних станкових гранатометів та застосовували БпЛА для скидання пострілів ВОГ-17.

Біля Кам’янки російські окупанти стріляли з 82 мм мінометів, протитанкового ракетного комплексу, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Також ворог вів вогонь біля Мар’їнки, Авдіївки, Пісків, Оріхового та Кримського.

За даними розвідки, українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та ще двох поранили.

Від початку поточної доби противник відкривав вогонь біля Кримського та Хутора Вільного.

"Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано", – йдеться у повідомленні.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...