Від початку доби 16 січня з боку Російської Федерації українські військові зафіксували одне порушення режиму припинення вогню в зоні Операції об'єднаних сил. Внаслідок обстрілів військовослужбовець ЗСУ отримав поранення, зазначають Патріоти України.
"Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи. У бік Катеринівки збройні формування РФ відкривали вогонь з автоматичних і станкових протитанкових гранатометів, а також стрілецької зброї" - повідомили у пресцентрі ООС.
Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Військовий перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний.
"Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії РФ", - наголосили у пресслужбі ООС.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...