На Донбасі російські окупанти поранили захисника України

Від початку доби 16 січня з боку Російської Федерації українські військові зафіксували одне порушення режиму припинення вогню в зоні Операції об'єднаних сил. Внаслідок обстрілів військовослужбовець ЗСУ отримав поранення, зазначають Патріоти України.

"Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи. У бік Катеринівки збройні формування РФ відкривали вогонь з автоматичних і станкових протитанкових гранатометів, а також стрілецької зброї" - повідомили у пресцентрі ООС.

Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Військовий перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний.

"Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії РФ", - наголосили у пресслужбі ООС.

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...