На Донбасі український снайпер ліквідував найманця "ДНР" (фото)

Спікери терористів "ЛНР" стверджують, що 25 лютого нібито снайпером 59-ої бригади Збройних сил України був важко поранений бойовик сьомої бригади другого армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації на Світлодарській дузі. Начебто найманець постраждав при переміщенні на спостережному пункті біля Нижнього Лозового, повідомляють Патріоти України.

Тим часом, блогер і український патріот з окупованих територій «Necro Mancer» вчора поповнив свій каталог загиблих терористів, які воювали на Донбасі, черговим місцевим бойовиком: «Логвінов Сергій Миколайович (Тракторист). Житель Новоазовського району. Народився 23/05/1979. Різко став «вантаж 200» 23/08/2019. Обставини вимагають уточнення».
Інформація була взята з некрологів прихильників «русского мира» в соціальних мережах. Зокрема, про півтора роки з дня смерті найманця повідомила його сім'я. Сергій Логвінов (на фото) числиться в базі «Миротворця» бойовиком незаконних збройних формувань.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...